Przygotowanie do zabiegu tlenoterapii hiperbarycznej

Tlenoterapia hiperbaryczna w ATMOSFERZE to bezpieczna i łagodna metoda wspomagania procesów regeneracji organizmu w przypadku przebytych schorzeń, zabiegów, po intensywnym wysiłku czy w trakcie chorób przewlekłych.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, ogromną wagę przykładamy nie tylko do samej jakości zabiegów tlenoterapii, ale również do odpowiedniego przygotowania się do sesji.

Zapraszamy do zapoznania się procedurą przygotowania do zabiegu.

Przed sesją tlenoterapii


Długość zabiegu dostosowuje się do pacjenta i jego wymagań, w szczególności dotyczy to częstotliwości zabiegów. Pojedynczy zabieg trwa 60 minut w podwyższonym ciśnieniu (1,3 ATA), plus czas potrzebny na kompresję i dekompresję, uzależniony od samopoczucia i reakcji pacjenta.
Pacjent do sesji w komorze hiperbarycznej musi zdjąć wszystkie ozdoby oraz usunąć ostre przedmioty z kieszeni. Wymagane jest odzienie z tkanin naturalnych (możliwość przebrania się na miejscu - naszym klientom udostępniamy przebieralnię).

Pacjenci cukrzycowi proszeni są o spożycie posiłku przed przystąpieniem do sesji tlenoterapii hiperbaryczej.

Kwestionariusz dla klienta


Każdy pacjent przed przystąpienie do zabiegu tlenoterapii hiperbarycznej zobowiązany jest do wypełnienia kwestionariusza oceniającego aktualny stan zdrowia, z uwzględnieniem przeciwskazań do sesji tlenoterapii.

Pobierz wzór kwestionariusza

Zasady bezpieczeństwa


COVID-19

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, w naszej placówce wymagane jest noszenie maseczki ochronnej, o ile nie przeszkadza ona w przeprowadzanym zabiegu. Przy wejściu dostępna jest stacja odkażania dłoni, a sprzęty i powierznie odkażane są reguarnie odpowiednimi środkami.
Prosimy o przemyślane wizyty i rezygnację w przypadku podejrzenia choroby.


Regulamin salonu

Zachęcamy do zapoznania się również z ogólnym regulaminem świadczenia usług w Centrum ATMOSFERA w Wieluniu.

Kontakt
tel. 503 - 055 - 086
rezerwacja online
Godziny otwarcia
pn.: 12 - 17
wt - czw.: 10 - 17
pt.: 12 - 17
sb.: 10 - 14
Lokalizacja
ATMOSFERA
ul. 18 Stycznia 70
(róg z ul. Sadową)
98-300 Wieluń
® ATMOSFERA 2021