Przygotowanie do zabiegu wodorowania

Terapia wodorem w ATMOSFERZE to bezpieczna i łagodna metoda wspomagania procesów regeneracji organizmu w przypadku przebytych schorzeń, zabiegów, po intensywnym wysiłku czy w trakcie chorób przewlekłych, także w rekonwalescencji po COVIDzie. Prowadzimy zabiegi inhalacji (za pomocą nosków, specjalnych okularów lub słuchawek, w zależności od schorzenia), a także okłady pianą wodorową przy trudno gojących się ranach (np. stopa cukrzycowa) i problemach dermatologicznych oraz wodorowanie wody pitnej.

Dbając o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, ogromną wagę przykładamy nie tylko do samej jakości zabiegów terapii wodorem, ale również do odpowiedniego przygotowania się do sesji.

Zapraszamy do zapoznania się procedurą przygotowania do zabiegu.


Przed sesją terapii wodorem


Długość zabiegu dostosowuje się do pacjenta i jego wymagań, podobnie postępujemy z częstotliwością wizyt. Pojedynczy zabieg trwa 60 min. Każdorazowo przed zabiegiem mierzone jest ciśnienie krwi pacjenta.


Zakup nosków do inhalacji przy pierwszej wizycie

Każdy pacjent, przed pierwszą sesją inhalacji wodorem zobowiązany jest do zakupu nosków (w cenie 5 PLN). Noski do inhalacji można zabrać ze sobą i przynieść na kolejną sesję lub pozostawić u nas w Centrum, podpisane, w woreczku strunowym.


Wodorowana woda na wynos

Prosimy każdego korzystającego z sesji inhalacji wodorem lub terapii pianą wodorową o przyniesienie ze sobą niegazowanej wody w szklanej butelce. Na miejscu wykonujemy wodorowanie wody pitnej, która spożyta w ciągu 4 godz. od sesji wzmacnia od wewnątrz działanie inhalacji wodorem.

Kwestionariusz dla klienta


Przed przystąpieniem do każdej sesji z wykorzystaniem wodoru wymagane jest wypełnienie kwestionariusza wstępnego, który pozwoli ocenić ogólny stan zdrowia i ewentualne przeciwwskazania.
Pobierz wzór kwestionariusza

Zasady bezpieczeństwa


COVID-19

Dbając o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, w naszej placówce wymagane jest noszenie maseczki ochronnej, o ile nie przeszkadza ona w przeprowadzanym zabiegu. Przy wejściu dostępna jest stacja odkażania dłoni, a sprzęty i powierznie odkażane są reguarnie odpowiednimi środkami.
Prosimy o przemyślane wizyty i rezygnację w przypadku podejrzenia choroby.


Regulamin salonu

Zachęcamy do zapoznania się również z ogólnym regulaminem świadczenia usług w Centrum ATMOSFERA w Wieluniu.

Kontakt
tel. 503 - 055 - 086
rezerwacja online
Godziny otwarcia
pn.: 12 - 17
wt - czw.: 10 - 17
pt.: 12 - 17
sb.: 10 - 14
Lokalizacja
ATMOSFERA
ul. 18 Stycznia 70
(róg z ul. Sadową)
98-300 Wieluń
® ATMOSFERA 2021