Z czym wybrać się do podologa?

Wiele osób odkłada związaną z problematycznymi stopami wizytę u podologa, ponieważ nie są pewni, gdzie tak naprawdę udać się po konsultacje czy na leczenie. Wierz lub nie, do czasu wizyty u podologa wielu naszych klientów uważało, że... ciągły dyskomfort stóp jest normalny, bo to powierzchnie pracujące! Jest to jednak prawdziwe wyłacznie w połowie - owszem, stopy noszą nasz ciężar, ale ból i dolegliwości z tym związane absolutnie nie są stanem naturalnym i w żadnym wypadku nie musimy ich znosić. Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane ze stopą - problemy skórne, problemy z paznokciami lub uciążliwy zrogowaciały naskórek - najwyższy czas udać się do podologa, i rozwiązać ten problem na dobre.

W czym pomoże wizyta u podologa?

Grzybica paznokci

Grzybica paznokci jest nie tylko nieestetyczna, ale również niekorzystna dla zdrowia, a przy tym bardzo łatwo się nią zarazić. Nieleczona infekcja powoduje, że paznokcie stają się grube i odbarwione, a ponadto istnieje ryzyko, że rozprzestrzeni się ona na inne paznokcie u stóp. Wizyta u podologa pozwoli na zdiagnozowanie problemu i ustalenie skutecznej terapii, byś mógł lub mogła cieszyć się latem bez skrępowania.

Stopa cukrzycowa

Osoby z cukrzycą typu 1 i 2 są znacznie bardziej narażone na problemy ze stopami, takie jak słabe krążenie, uszkodzenie nerwów, owrzodzenia i infekcje. Jeśli cierpisz na cukrzycę, powinieneś odwiedzać podologa przynajmniej raz w roku w celu zbadania stóp, aby zapobiec tym potencjalnie niebezpiecznym problemom, a jeśli te już wystąpiły - ustalić odpowiedni sposób postępowania by zadbać o Twoje stopy.

Wrastający paznokieć

Każdy, kto choć raz mierzył się z problemem wrastającego paznokcia wie, że jest to niezwykle bolesna przypadłość. Możesz pokusić się o samodzielne usunięcie bolesnego wrastającego paznokcia, ale zdecydowanie bezpieczniejszą i higieniczniejszą opcją będzie wizyta w salonie podologicznym.

Bolesne odciski lub modzele

Te powszechne problemy, będące wynikiem zgrubiałych obszarów martwego naskórka, mogą stać się bolesne, jeśli skóra stanie się zbyt gruba, a usuwanie ich na własną rękę potrafi przynieść więcej szkód niż pożytku. Podolog profesjonalnie usunie odciski i modzele w bezpieczny i bezbolesny sposób!

Zrogowaciały naskórek

Zrogowaciały naskórek na piętach i innych częściach stóp jest bardzo powszechny po sezonie zimowym. Wizyta u podologa przywróci skórze Twoich stóp zdrowy wygląd i zniweluje dyskomfort, który odczuwasz w związku z popękanymi piętami.

Zadbaj o swoje stopy pomocą podologa

Zdrowe stopy to podstawa! Jesli mierzysz się z dolegliwościami w obszarze stóp lub po prostu chcesz przygotować je na sezon letni, by bez skrępowania cieszyć się spacerami w ulubionych sandałach lub relaksem na plaży, postaw na wizytę u podologa i zadbaj o nie bezpiecznie i profesjonalnie. W naszym wieluńskim salonie oferujemy pełną gamę usług certyfikowanego podologa, również w ramach potrzeby z dojazdem do klienta - sprawdź szczegóły lub skontaktuj się z nami, by omówić problem i umówić wizytę.

Follow us on Instagram

Instagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow Template