Umów się na wizytę

Skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach lub umów sie na wizytę korzystając z opcji rezerwacji online

Godziny otwarcia
Wizyty w salonie oraz wizyty domowe umawiane są indywidualnie, zapraszamy do kontaktu.
Lokalizacja

ul. 18 Stycznia 70
98-300 Wieluń

(róg z ul. Sadową)

wskazówki dojazdu

Odpowiadamy!

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Jak mogę umówić się na wizytę?

Aby umówić zabieg w Atmosferze możesz skontaktować się z nami telefonicznie, poprzez Facebooka lub skorzystać z możliwości rezerwacji w systemie Booksy.

Gdzie znajdę cennik zabiegów?

Cenę każdego zabiegu sprawdzisz odwiedzając stronę wybranej usługi. W przypadku voucherów upominkowych (dowolna wysokość) lub pakietów łączonych, które możemy stworzyć na życzenie, skontaktuj się z nami!

Jakie zabiegi oferujecie?

Nasze portfolio zabiegów wciąż się powiększa - możesz skorzystać z komory hiperbarycznej i terapii wodorem, licznych zabiegów beauty, baniek lekarskich, konchowania uszu a nawet diagnostyki organizmu na podstawie włosa. Wszystkie dostępne zabiegi znajdziesz tutaj.

Czy można zakupić voucher upominkowy do Atmosfery?

Jak najbardziej! Vouchery upominkowe to świetny pomysł na prezent - możesz wybrać voucher na konkretny zabieg lub na kwotę do wykorzystania w ramach usług oferowanych w naszym salonie. Skontaktuj się z nami by go zamówić.

Czy istnieją przeciwskazania do zabiegów?

Przeciwwskazania do konkretnego zabiegu znajdziesz na pod jego opisem, ponieważ te różnią się między oferowanymi przez nas usługami. Zawsze też możesz skontaktować się z nami, by dowiedzieć się, czy dany zabieg jest dla Ciebie bezpieczny.

Każdorazowo, przed rozpoczęciem zabiegu w salonie, przeprowadzamy wywiad, na podstawie którego określamy, czy zabieg może zostać przeprowadzony.

Czy dostępne są usługi w karnetach?

Tak! Na ten moment w stałej sprzedaży posiadamy karnety na tlenoterapię hiperbaryczną i terapie wodorowe, ale jeśli chciałbyś zakupić karnet na inną oferowaną przez nas usługę - skontaktuj się z nami!

Na czym polega zniżka dla medyków?

Zniżka dla medyków to procentowa zniżka na zabiegi inhalacji wodorem lub tlenoterapii hiperbarycznej dla pracowników służby zdrowia, którą wprowadziliśmy w ramach akcji #wsparciemedyków.

Follow us on Instagram

Instagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow Template