Regulamin
Centrum ATMOSFERA

Sprawdź warunki korzystania z naszych usług.

regulamin

1.    Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług Centrum ATMOSFERA poprzez Serwis www.atmosfera-wielun.pl.

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Jarosław Gorzędowski Usługi i Doradztwo Techniczne, z siedzibą pod adresem al. Kościuszki 25, 98-300 Wieluń, NIP 832 114 58 35, REGON 730342480.

3. W trosce o bezpieczeństwopowierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi - ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach w następujący sposób:
a)   poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje
b)   poprzez gromadzenie plików “cookies” [patrz: polityka plików “cookies”].

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez Użytkownika.

7. Dane podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza, np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego lub umówienia wizyty.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba tama również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis www.atmosfera-wielun.pl.
Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać. W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności, pozostajemy do dyspozycji- nasze dane znaleźć można poniżej.

o naszym salonie

We enjoy what we do

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Egestas egestas viverra turpis habitant eu sociis fermentum felis. Posuere fermentum at fringilla pellentesque commodo. Posuere quisque eget massa bibendum in ut vehicula et est. Nibh a donec felis mauris, ultricies nullam. Convallis elit leo consectetur quis orci.

About Salon - Salon X Webflow TemplateAbout Salon - Salon X Webflow TemplateAbout Salon - Salon X Webflow Template
Our team

The amazing women behind Salon

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Egestas egestas viverra turpis habitant eu sociis.

Justyna Gorzędowska

Justyna Gorzędowska

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit gest egestas dolor sit.

Follow us on Instagram

Instagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow TemplateInstagram Salon - Salon X Webflow Template