Centrum ATMOSFERA

Po latach pracy na SOR wieluńskiego szpitala przyszedł czas na kolejny krok.
Tak właśnie powstało Centrum Tlenoterapii i Terapii Wodorem ATMOSFERA - z pasji do zdrowia oraz naturalnych metod wspomagania formy i kondycji organizmu.

W ATMOSFERZE, korzystając z niezwykłych właściwości leczniczych tlenu i wodoru, pomagamy naszym klientom regenerować siły po zabiegach medycznych i przebytych chorobach, a także wspieramy procesy leczenia schorzeń neurologicznych, cukrzycy, otyłości, anemii, nadciśnienia, migreny i wielu innych jednostek chorobowych, umożliwiając im szybszy powrót do formy.

Justyna Gorzędowska

Kontakt
tel. 503 - 055 - 086
rezerwacja online
Godziny otwarcia
pn.: 12 - 17
wt - czw.: 10 - 17
pt.: 12 - 17
sb.: 10 - 14
Lokalizacja
ATMOSFERA
ul. 18 Stycznia 70
(róg z ul. Sadową)
98-300 Wieluń

Nasze zabiegi

Tlenoterapia - komora hiperbaryczna

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej komory hiperbarycznej z medycznym koncentratorem tlenu, w Atmosferze wykonujemy profesjonalne sesje tlenoterapii, bez względu na wiek pacjenta. Specjalna, podwójna budowa naszej komory pozwala także na prowadzenie terapii tlenem dla dzieci, które bez zbędnego stresu mogą skorzystać z niej wraz z opiekunem.

Terapia wodorem - jonizator

W naszym Centrum posiadamy także jonizator wodoru, dzięki któremu prowadzimy również zabiegi pianą wodorową i inhalacji wodorem (za pomocą specjalnych okularów, słuchawek lub nosków, w zależności od schorzeń) oraz wodorowanie wody, wspierajace regenerację organizmu.
Zaawansowana technologia jonizatora zapewnia wysokiej jakości sesje wodorowania organizmu, bezpieczne również dla dzieci i osób starszych.

Łączymy przyjemne z pożytecznym - zabiegi odbywają się na relaksującym fotelu masującym. Dla naszych klientów przygotowujemy również wodorowaną wodę pitną.

Poznaj ATMOSFERĘ

Podwójna komora hiperbaryczna

W Atmosferze posiadamy profesjonalną, certyfikowaną podwójną komorę hiperbaryczną. Dzięki temu we wspólnej sesji wziąć może udział także rodzic z dzieckiem.

Komora jest bardzo jasna w środku, ponieważ posiada aż 7 okien. Przestrzenna i wygodna, zapewnia wysokiej jakości sesję tlenową w niezwykle komfortowych warunkach.

Dowiedz się więcej o tlenoterapii.
Learn more
Zapraszamy!

Centrum ATMOSFERA
Wieluń, ul. 18 Stycznia 70
(róg z ul. Sadową)

tel. 503 055 086

sprawdź wskazówki dojazdu
® ATMOSFERA 2021