Masaż Gua Sha

Najrzadsza i najstarsza technika masażu, której korzenie sięgają Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.

umów wizytę

Masaż Gua Sha - co to takiego?

"GUA" znacza pocieranie, skrobanie które usprawnia mikrokrążenie, przywraca siły witalne, zmniejsza obrzęki, działa bakteriobójczo i przeciwzapalnie. Tarcie wytwarza impulsy elektryczne, elektromagnetyczne i ultradźwiękowe co uzdrawia odmładza i oczyszcza skórę. "SHA" tłumaczy się jako zaczerwienienie, będące efektem pocierania.

Technika masażu opiera się na teorii zachowania równowagi między elementami YIN i YANG, których zachwianie objawia się chorobą organizmu. Zabieg odblokowuje przepływ życiowej energii QI. Doskonale sprawdza się w połączeniu (naprzemiennie) z akupunkturą bądź pinezkami.

Efekty masażu twarzy Gua Sha

Masaż Gua Sha to bezinwazyjny sposób na wygładzenie i spłycenie zmarszczek oraz blizn i lifting twarzy. Zwiększa sprężystość skóry i przyspiesza wydalenie toksyn usprawniając przepływ limfy i poprawiając procesy krążenia i mikrokrążenia w skórze twarzy. Masaż Gua Sha widocznie poprawia owal twarzy.

Wskazany dla wszystkich borykających się z szarą, zmęczoną cerą bez jędrności, którym zależy jednocześnie na spłyceniu widocznych na twarzy blizn i zmarszczek.

Przeciwwskazania do masażu

- zaburzenia krzepnięcia krwi
- zmiany skórne
- osoby wyniszczone, chore psychicznie oraz pod wpływem alkoholu
- nieleczone nadciśnienie lub cukrzyca
- ciąża
- infekcje ogólne i miejscowe

Masaż Gua Sha w Atmosferze

Oferujemy zabiegi pojedyncze lub w serii. Masaż Gua Sha twarzy jest dostępny również w ramach voucherów upominkowych do naszego salonu.

Masaż pojedynczy

100 PLN

30 minutowa sesja masażu Gua Sha

Seria zabiegów

Zapytaj o cenę

Wybierz serię masaży Gua Sha dla lepszych efektów

zarezerwuj termin wiyzty